Specialista na lakování skla
menu

Barvy s efektem

Efekty na sklo se provádějí ve více vrstvách podle daného efektu s ohledem na čas. Skla mohou být kalená i nekalená záleží na Vašich potřebách využití. Barvy s efektem na kalených sklech jsou vhodná i za plynový sporák či za varnou desku.

 

  • Brillare
    tento efekt je založen na třpytivých, „zlatých“ či „stříbrných“ prášcích který se dodávají do Vámi vybrané barvy. Prášek (třpytky) se nanáší před samotnou barvou, nemění barevnost vybrané barvy. Tento efekt se může použít na skla jak extra čiré (Diamant) i na Float (zelený nádech).

 Brillare

  • Krakel
    velmi náročný efekt na zpracování a čas s neopakovatelným efektem. Každý sklo s tímto efektem je originál a není možnost předem zaručit přesnou kopii s ukázkou tohoto efektu. Efekt je na bázi „praskajících“ barev. Z toho jedna je „popraskaná“ a vzniklé praskliny dělají výsledné efekty. Tento efekt se může použít na skla jak extra čiré (Diamant) i na Float (zelený nádech).

 Krakel

  • Marmo
    efekt který ve výsledku vypadá jako jemná mramorová struktura která má základní ornamen v bílé a černé barvě. Tento efekt se může použít na skla jak extra čiré (Diamant) i na Float (zelený nádech).

Marmo